Choď na obsah Choď na menu
 


               mili stari rodicia , mili hostia , mili pritomni!

       Zisli sme sa tu oslavit dlhodobe 28 vyrocie vasho sobasa. Mili dedko mila babka vytrapeli ste si v zivote velmi vela s som rada ze sa vam mozem prihovorit ze ste spolu vydrzali az do dnes. Je to velka trapezlivost a preto Vam v kutiku duše zavidim.

        CHcela by som sa vam uprimne podakovat za to ze ste vychovali vasu dceru a moju matku , lebo keby nieje jej nestojim tu ani ja. Dakujem aj za jej 3 surodencov a dakujem v mene vsetkych.Viem nemali ste na ruzach prestrete preto sa cudejum ako to vsetkoo pekne ide.  Velmi vas obdivujem ste stale spolu ako kyticka a v tom najhorsom vzdy kazdemu pomozete. Nikdy som od vas nepocula slovko NIE. Som na vas velmi hrda a vazim si vas.

        Pre to vam za vsetkych poviem proste ale uprimne slovko DAKUJEM! Nech ste este dlho medzi nami a  nech sa vam uz len darí. NAOZAJ DAKUJEM